Srdiečko v srdci v kruhu dámsky set prívesok retiazka a náušnice farebné prevedenie chirurgická oceľ

Akcia VÝPREDAJ
1 hodnotenie
Skladom (3 ks)
21.9.2021

Menšie srdiečko osadené vo väčšom srdci spolu osadené v kruhu. Farebné prevedenie. Náušnice prívesok a retiazka z chirurgickej ocele.

Antialergická chirurgická oceľ

Náušnice + prívesok + retiazka

Farba: mix farieb

Materiál: chirurgická oceľ

Rozmery: prívesok 18,5 x 16 mm, náušnice 9 x 9 mm, retiazka 45 cm

Set je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti, metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ je hypoalergénna, t.j. nereaguje s povrchom pokožky a teda nedochádza k uvoľňovaniu zložiek kovu do kože ani do tela. Je taktiež vhodná pre osoby ktoré sú alergické na iné kovy.

Kategória: Dámske sety