Náramok z ekokože a chirurgickej ocele

1 hodnotenie
Náramok z ekokože 22 cm
24.9.2021

Materiál Chirurgická oceľ, ekokoža
Farba Hnedá
Rozmery náramku 220 x 12 mm
Povrchová úprava Áno
Vzor Fashion
Zapínanie Zaklapávacie
Balenie Darčekové balenie grátis

Náramok je vyrobený z ekokože a chirurgickej ocele s povrchovou úpravou. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis. Vhodné aj na každodenné nosenie.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Koža a oceľ