Exkluzívny náhrdelník s kryštálmi

Exkluzívny náhrdelník s kryštálmi
Skladom (1 ks)
21.9.2021

Farba:  zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom

Materiál: 18 Kgp

Veľkosť: výška 75 x šírka 42 mm, retiazka 80 + 5 cm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny model. Náhrdelník vo vyhotovení s farebnými kryštálmi. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. K náhrdelníku je dodávaná retiazka s nastaviteľnou dĺžkou.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Kategória: Náhrdelníky Exclusive