Dámsky náramok s krištáľmi Swarovski

1 hodnotenie
Dámsky náramok s krištáľmi Swarovski (2)
22.6.2021

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, 18Kgp

Dĺžka: 17 cm - náramok je elastický, prívesok 2,1 cm

Farba: číre krištále a krištále s dúhovým efektom Aurore boreale

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Štýlový dámsky náramok. Šperk je vyhotovený v kombinácií s kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS, zachováva si svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Vhodný ako darček, zaručene poteší.

Náramok je štandardne dodávaný v darčekovom balení určenom pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náramky