Náramky pre dvoch s príveskom Hviezda

Náramky pre dvoch s príveskom hviezda – kópia
Vypredané
17.8.2021

Partnerské náramky

Povrchová úprava - ÁNO

Cena platí za 2 náramky

Vhodné ako darček - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Strieborno-sivá
Šírka 4 mm
Povrchová úprava Áno
Dĺžka náramkov nastaviteľná
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky s príveskom v tvare hviezdy. Dĺžka náramkov je nastaviteľná, pánsky max. 20,5 cm, dámsky max. 18 cm. Prívesok má priemer 16 mm. Zobrazená cena je za 2 náramky spolu . Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Náramky pre dvojice, páry, partnerské náramky