Náramok z chirurgickej ocele

Vzor Catholic
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčekové vrecúško

Náramok je vyrobený z vysokokvalitnej leštenej chirurgickej ocele. Aj tento náramok je zabalený v štýlovej darčekovom vrecúšku, ktoré je k náramku grátis. Remienok na náramku sa skladá z gumených a oceľových častí. Vhodné aj na každodenné nosenie. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náramky z chirurgickej ocele, kabbalah a kožené