Nízka cena za dopravu. DODANIE - kuriérom GLS za 1€, nad 30€ ZDARMA, cez Slovenskú poštu 1,5€, nad 30€ ZDARMA, držíme NÍZKE ceny

Náušnice SW Crystal 2502

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
24.5.2019
€11,99
Kód tovaru 2482
Kategória Náušnice
Záruka 2 roky

Materiál: Crystals, 18 Kgp Veľkosť: 17 x 12 mm Zapínanie: Napichovacia puzeta Farba: Heliotrope. a CAB Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči. Náušnice v tvare anjelských krídel. Ligotavé náušnice vyhotovené v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení. NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.