Prstene pre páry so zirkónmi - 2ks

Stainless Steel1
Dámska veľkosť
Pánska veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
24.9.2021

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Zodpovedajúca obrázku
Šírka Hrúbka 6 mm
Povrchová úprava Áno
Lehota na výmenu  30 dní
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 prstene

Objednajte si ešte dnes 2 prstene za 1 cenu. Obrúčky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pre páry
MN Avatar autora Velkost 4.10.2018 21:17
Dobry vecer. Chcela by som vediet ako zmerat velkosti prstenov, nakolko nevieme, ci to plati tak ako u inych prstenov u vas, alebo toto konkretne u ineho typu inak. Mame o ne zaujem
Odpovedať