Prstene z chirurgickej ocele - Srdce a zirkón 2ks

Skladom Skladom Zvoľte variant
Dámska veľkosť
Pánska veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
22.6.2021 22.6.2021 Zvoľte variant

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Zodpovedajúca obrázku
Šírka Hrúbka 6 mm
Povrchová úprava Áno
Lehota na výmenu  30 dní
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 prstene

Objednajte si ešte dnes 2 prstene za 1 cenu. Obrúčky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pre páry
RC Avatar autora Dobrý den 15.8.2018 10:55
Dobrý den, prosím vás nemali by ste aj veľkosť 60 aj z dámskej aj pánskej? Ďakujem za vyjadrenie
Odpovedať