Svadobné obrúčky zlatej farby 2 ks

Vypredané
Dámska veľkosť
Pánska veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
29.9.2021

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Zlatá - zodpovedajúca obrázku
Šírka Dámsky 4 mm, pánsky 6 mm
Povrchová úprava Áno
Lehota na výmenu  30 dní
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 prstene

Obrúčky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Pre páry
M Avatar autora velkost 27.3.2019 16:08
pekny den prajem prosim je mozna ja vacsia velkost damskeho prstenu resp. su mozne aj ibe velkosti ako je uvedene vo variante? zasielate i do zahranicia? dakujem Michaela
Odpovedať