Prívesok Barok Made With Swarovski Crystals - modrý

€11,65
3.8.2021

K prívesku si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky od 1 €

Farba: Aquamarine AB - modrá, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, striebro 925/1000 - Ag 0,2 g RH

Veľkosť krištáliku: 22 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Prívesok je možné kombinovať s rôznymi dĺžkami retiazok. Prívesok v prevedení MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Prívesok je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Kategória: Prívesky