Dámsky náhrdelník so srdiečkom Love

Retiazka Áno
Dĺžka retiazky 45 + 6 cm
Balenie Darčekové balenie grátis

Prívesok aj retiazka sú vyrobené z chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Prívesky