Love prívesok 1813

Neohodnotené
Love prívesok pre páry dvojdielne srdce strieborno zlatá farba
22.6.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac!Materiál: Chirurgická oceľVeľkosť: 20 x 35 mm, 22 x 35 mmFarba: Strieborno-zlatáŠtýlový prívesok pre zamilovaných. Prívesok pozostáva z dvoch samostatných častí, ktoré do seba zapadajú. Originálny darček pre tvoju lásku nie len na Valentína. Prívesok je vyrobený z vysokokvalitnej chirurgickej ocele 316L. K prívesku si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.