Prívesok Flowers 1754

Neohodnotené
€23,88
24.9.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: Chirurgická oceľ 316 L Rozmery: 27 x 27 mm     K prívesku si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.   Prívesok je vyrobený z vysokokvalitnej chirurgickej ocele 316 L, ktorá sa vyznačuje tvrdosťou, farebnou stálosťou a antikoróznym povrchom. Chirurgická oceľ má hypoalergénne zloženie, t.j. nedochádza k uvoľňovaniu kovu do kože. Je vhodná aj pre osoby alergické na kovy.   NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.