Ruženec z chirurgickej ocele

Lesklá povrchová úprava

Odolné oceľové vyhotovenie

Darčekové balenie grátis

Vhodné pre mužov aj pre ženy

Materiál Antialergická chirurgická oceľ
Farba Zlatá, červená
Rozmery spodnej časti 6 cm x 0,8 cm
Povrchová úprava Áno
Retiazka Áno
Dĺžka retiazky 50 cm
Balenie Darčekové balenie grátis

Ruženec je vyrobený z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Prívesky