SWI crystal ring Abu Dhabi 1355

SWI crystal ring Abu Dhabi 1355
Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
3.8.2021 3.8.2021 Zvoľte variant

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, pozlátený 18 Kgp bielym zlatom Veľkosť: priemer kryštálu 15 mm   Farba: peridot Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči   Exkluzívny šperk. Vysokokvalitné spracovanie, na vrchnej časti je osadený hlavný kryštál ako kvet a na troch listoch ďalších 14 menších zirkónov. Prsteň je pozlátený 18 Kgp karátovým bielym zlatom. Je vyhotovený v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity. "SWAROVSKI@ je registrovaná ochranná známka"   NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.