Strieborný set SWAROVSKI ELEMENTS Srdcia

6 hodnotení
Strieborný set SWAROVSKI ELEMENTS v tvare srdca červená farba
24.9.2021

Farba: Siam AB, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: Striebro 925/1000, SWAROVSKI ELEMENTS

Veľkosť: kryštál 18 mm, dĺžka náušnice 42 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals