DODANIE DO VIANOC. STÍHAME, ALE NEČAKAJ A OBJEDNAJ AK SA TI NIEČO PÁČI. RÝCHLO SA VYPREDÁVAJÚ. Objednávky prijaté do 14:00 h. v pracovné dni sú vybavované ešte v daný deň a doručené spravidla do 24 hod. Pri nákupe nad 10€ - POŠTOVNÉ - kuriérom GLS: 1€, cez Slovenskú poštu: ZDARMA

Darčekové balenia

Produkty sú štandardne dodávané v darčekových krabičkách, ktoré sú k objednávke ZDARMA. T.j. nie je potrebné dodatočné zakúpenie darčekovej krabičky.

 

Milí zákazníci. Každý produkt zakúpený na www.msperk.sk je dodávaný v darčekovom balení - v darčekovej krabičke. V aktuálnej ponuke máme viac ako 60 druhov krabičiek. Všetky dámske a pánske šperky sú dodávané v baleniach zodpovedajúce hodnote a veľkosti zakúpeného produktu. T.j. nemusíte sa obávať že dostanete predmet, ktorý sa nehodí, alebo nezodpovedá veľkosti darčekovej krabičke. Práve naopak, každý produkt je už dodávaný v peknom darčekovom balení.

 

Šperky v prevedení MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS sú dodávané v krabičkách s potlačou značky.  

 

 

Najpredávanejšie

13
50 11350
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.