Objednávky prijaté do 14:00 h. v pracovné dni sú vybavované ešte v daný deň a doručené spravidla do 24 hod. Pri nákupe nad 10€ - POŠTOVNÉ - kuriérom GLS: 1€, cez Slovenskú poštu: ZDARMA

VÝPREDAJ! Teraz zľavy až do -90%. Posledné kusy!

Milí zákazníci, produkty ktoré sa nachádzajú v tejto kategórií sú za extra zníženú cenu. Ak sa ti niečo páči a máš o to záujem, odporúčame objednať čo najskôr. Stáva sa totižto, že zákazník sa vráti o 2 hodiny a produkt je už vypredaný. Spravidla ide o dopredaj produktov, ktoré sa už nebudú dopĺňať. O tieto produkty je veľký záujem, pretože sú za veľmi nízke vypredajové ceny. Niekedy sa môže stať že produkt z tejto kategórie má na sebe malú "kozmetickú" chybičku (spravidla nerozpoznateľné voľným okom). Kúpou takéhoto produktu potvrdzujete že ste boli s danou skutočnosťou oboznámený. Totálny výpredaj produktov za znížené ceny. Ak hľadáš niečo ozaj lacné, rýchlo vyberaj kým sú produkty skladom. Zajtra už nemusia byť dostupné. 

 
1
20 1120

Stránka 1 z 3 - 132 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 132 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním a odovzdávaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy v reklamných a sociálnych sietiach. Viac zistíš tuPersonalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia.