Retiazka a náramok srdiečkový vzor 45-20
Kód: 15585Súvisiaci tovar
Tip
Odporúčame
Retiazka a náramok zlatej farby kráľovský vzor 6
Priemerné hodnotenie produktu je 4,2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
44,40 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele ZOB 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
17,30 €
Tip
Odporúčame
Retiazka a náramok kráľovský vzor 8 mm z chirurgickej ocele 55 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
43,80 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
29,60 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Retiazka a náramok z chirurgickej ocele OB 50-20
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
17,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Pánska retiazka a náramok z chir. ocele Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
27,90 €
Podrobný popis
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Farba | Strieborno-zlatá |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Dĺžka náramku | 20 cm |
| Hrúbka | 5 mm |
| Povrchová úprava | Áno |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Retiazka aj náramok sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske sety, dámske sety, súpravy z chirurgickej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka bola vypredaná… | |
Náramok z chirurgickej ocele reťazový vzor
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
33,70 €
Tenký nastaviteľný náramok s trojuholníkom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky srdiečkový náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,1 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
15,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

