Swarovski Crystals strieborná srdiečková sada Wild Heart Rosaline Ag 925/1000 Rh 2 g

Akcia VÝPREDAJ
2 vyr 467souprava swarovski wild heart rosaline
4.8.2021

Farba: Rosaline s očarujúcim leskom

Veľkosť: krištálik 12 mm

Materiál: Striebro 925/1000 - Ag 2, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals
B Avatar autora Dámska súprava náušnice a prívesok 19.11.2020 16:33
Krásny set, ústretový personál
Odpovedať
JB Avatar autora Swarovski Crystals strieborná srdiečková sada Wild Heart Rosaline 13.7.2021 09:09
+ Objednaný tovar som mala o dva dni doma. Zabalený v peknej krabičke - darčekovom balení. Som spokojná.