Tmavomodré náušnice so zirkónmi 8 mm

4.8.2021

Dámske náušnice

Darčekové balenie - ÁNO

Vhodné pre dievčatá a ženy

Povrchová úprava - ÁNO

Farba: tmavomodrá

Materiál: chirurgická oceľ

Veľkosť: 8 mm

Náušnice sú v skutočnosti krajšie ako na obrázku, zaručene sa zapáčia.

Obľúbené dámske náušnice v tvare kruhu so zirkónikmi. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti, metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Jednoduchý ale zároveň veľmi obľúbený model.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ 316L je hypoalergénna, t.j. nereaguje s pokožkou a teda nedochádza k uvoľňovaniu zložiek kovu do kože ani do tela. Je taktiež vhodná pre osoby ktoré sú alergické na iné kovy.

Kategória: Náušnice z chirurgickej ocele