SWI crystal ring Panama 1352

Neohodnotené
SWI crystal ring Panama 1352
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
9.8.2021

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup. Neplaťte viac! Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, pozlátený 18 Kgp bielym zlatom Veľkosť: priemer kryštálu 10 mm   Farba: rose Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči   Exkluzívny šperk. Prsteň je pozlátený 18 Kgp karátovým bielym zlatom. Je vyhotovený v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity. "SWAROVSKI@ je registrovaná ochranná známka"   NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.