Exkluzívny set SWI crystal 1590

Odporúčame
Neohodnotené
Exkluzívny set SWI crystal čierna farba
24.9.2021

Striebro 925/1000 Rh

Povrchová úprava - ÁNO

Vhodné - pre dievčatá a ženy

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Farba: zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky od 1 EURA len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals