Swarovski Crystals Heart strieborná súprava Bermuda Blue Ag 925/1000 - 1,6 g

aa 6228 18 10 bb set
24.9.2021

Farba: Bermuda Blue

Dodávané s certifikátom v darčekovom balení

Materiál: Striebro 925/1000 - 1,6 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Veľkosť: krištálik prívesku 18 mm, krištálik náušníc 10 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.