Swarovski Crystals strieborný set Veľké Slzy Crystal Vitrail Light Ag 925/1000 - 2 g

Akcia
5 hodnotení
Swarovski Crystals strieborný set Veľké Slzy Crystal Vitrail Light
24.9.2021

Farba: zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom, CAB

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, striebro 925

Veľkosť krištálik: 24 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívny šperk. Súprava je vyhotovená v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

K setu si môžete vybrať retiazku za 1 € v kategórii Retiazky za 1 EURO len u nás a práve teraz.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze. "SWAROVSKI® je registrovaná ochranná známka"

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals