Náušnice s bielou perlou Swarovski

22.9.2021

Obľúbené perličky

Povrchová úprava - áno

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Farba: biela

Zapínanie: napichovacie

Veľkosť: 10 mm

Materiál: bižutérny kov, Swarovski synt. perla

Šperk je v precíznom prevedení. V skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Tento produkt je dodávaný v darčekovej krabičke.

Zaručená klasika, elegantné perlové náušnice. Obľúbený model s perlami v dokonalej farebnej harmónií. Ich pestrosť je očarujúca, na svetle sa nádherné ligocú. Tento model ťa dostane. Jeho majiteľka bude nádherná. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Do náušníc nie je pridaný nikel a preto je tento produkt vhodný aj pre alergikov. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Kategória: Perly