Strieborné náušnice so syntetickým opálom a Swarovski crystals Ag 925/1000 Rh (1g)

€33,50
4.8.2021

Ag 925/1000 Rh

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné - pre dievčatá a ženy

Made with Swarovski Crystals

+ Certifikát + darčeková krabička

Farba: Ružový opál, Crystal

Zapínanie: klasická napichovacia puzeta

Veľkosť
: priemer náušnice je 9 mm, ideálna veľkosť, hmotnosť šperku 1,5 g

Materiál: Antialergické striebro 925/1000 Rh - Ag 1 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v precíznom prevedení. V skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Ručne vyrábaný produkt. Šperk je dodávaný s certifikátom, zabalený v darčekovej krabičke Evolution Group.

Opálové elegantné strieborné náušnice. Obľúbený tvar kruh vykladaný množstvom krištálikov v dokonalej farebnej harmónií. Náušnice sú vyhotovené v kombinácií s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Ich pestrosť je očarujúca, na svetle sa nádherné ligocú. Tento model ťa dostane. Jeho majiteľka bude nádherná. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Do náušníc nie je pridaný nikel a preto je tento produkt vhodný aj pre alergikov. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náušnice