Súprava šperkov so synt. opálom a Swarovski crystals, náušnice a prívesok, ružové srdce Ag 925/1000 Rh (2g)

€53,50
22.6.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Darčekové balenie - GRÁTIS

Vhodné pre - dievčatá a ženy

Farba: ružový opál, crystal - číra, strieborná, zodpovedajúca obrázku

Veľkosť: prívesok 18x9 mm, náušnice 18x9 mm, retiazka - dĺžka 45 cm, hmotnosť šperku 4 g

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 2 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Ružový opál v tvare srdca je obľúbený pre svoje vlastnosti a to že prináša šťastie a odhaľuje vnútornú krásu ženy. Je známy ako kameň nádeje a šťastia, znásobuje úspech, zlepšuje pamäť, prospieva predovšetkým ženám a preto ho ženy milujú. Odborníci odporúčajú nosiť opál pri srdci, keďže na tomto mieste je najsilnejší a zároveň prináša lásku a vnútornú rovnováhu.

Súprava je vyhotovená v kombinácií s čírymi krištálikmi a ružovým syntetickým opálom MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Set je štandardne dodávaný v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Exkluzívne dámske súpravy šperkov, Swarovski Crystals