Náušnice so Swarovski Crystals - číre Ag 925/1000 - 1,5 g

Farba: Crystal

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, striebro 925/1000 - Ag 1,6 g

Veľkosť krištálu: 12 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Náušnice v prevedení MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Obľúbený model na bežné nosenie.

Náušnice sú dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náušnice