Prsteň SWI crystal

Prsteň SWI crystal
Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
22.6.2021 22.6.2021 Zvoľte variant

GARANCIA! Najlepší a bezpečný nákup.

Veľkosť: 17 x 17 mm

Farba: Zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom

Materiál: SWAROVSKI ELEMENTS, 18 Kgp

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Vysokokvalitné prevedenie, jeden z luxusnejších modelov. Prsteň je vyhotovený v kombinácií s farebnými kryštálmi MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Prsteň je štandardne dodávaný v originálnej darčekovej krabičke s potlačou značky.

"SWAROVSKI@ je registrovaná ochranná známka"

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Kategória: Prstene