Dámsky náramok nekonečno Infinity

Vzor Infinity
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčekové vrecúško

Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Chirurgická oceľ