Náramok strom života v kruhu s krištálikmi, nastaviteľný

Wholesale Womens Bracelet with Life Tree (1)
22.6.2021

Farba: medená

Povrchová úprava: áno

Darčekové balenie: grátis

Materiál: chirurgická oceľ

Rozmer: dĺžka je nastaviteľná, priemer kruhu 23 mm

Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis.