Dámsky náramok z chir. ocele pozlátený

Vzor Dámsky
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčekové vrecúško

Náramok je vyrobený z vysokokvalitnej leštenej chirurgickej ocele. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.