Dámsky prsteň pretočený vzor zlaté prevedenie chirurgickej ocele

Kód: 16842/54 16842/57 16842/59 Zvoľte variant
1 hodnotenie
R 448 0
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť prsteňa
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
21.9.2021 21.9.2021 21.9.2021 Zvoľte variant

Dámsky prsteň s vysokým leskom v zlatom prevedení z chirurgickej ocele. Vo vrchnej časti je prsteň pretočený, pôsobí to zaujímavo. Šírka prsteňa je 3 mm a hrúbka steny 1,4 mm.

Farba: zlatá

Materiál: chirurgická oceľ

Prsteň je v skutočnosti krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti, metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Jednoduchý ale zároveň obľúbený model.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Medzi tie najdôležitejšie patrí:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ 316L je hypoalergénna, t.j. nereaguje s pokožkou a teda nedochádza k uvoľňovaniu zložiek kovu do kože ani do tela. Je taktiež vhodná pre osoby ktoré sú alergické na iné kovy.

Kategória: Dámske prstene z chirurgickej ocele