☀️September - späť do školy I Zľavy do -35% ☀️

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2017 hodnotení
5
1927x
4
72x
3
10x
2
1x
1
7x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

L Avatar autora Lenka Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 6.10.2023
Rýchle dodanie, dobrý výber možnosti platby a doručenia, tovar presne ako na foto, trochu väčší kameň v skutočnosti než na foto inak
M Avatar autora Magdaléna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.10.2023
Pekný sortiment, výborné ceny, veľmi rýchle dodanie
M Avatar autora Mária Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.10.2023
Prstene sú krásne, obchod prebehol veľmi ústretovo
HĽ Avatar autora Hrušovska Ľubica Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.10.2023
N Avatar autora Nika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.10.2023
+ reakcia obchodu bola rýchla, dodanie rovnako, spokojná s obchodom

I Avatar autora Ivana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.10.2023
Sperk je krasny, pristup obchodu 100%, rychle dodanie
A Avatar autora Anna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.9.2023
Výborná komunikácia, rýchle dodanie. Maximálna spokojnosť
V Avatar autora Vilma Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.9.2023
+ Veĺmi krasný šperk som spokojná oplatí sa nakupovať

M Avatar autora Mariana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.9.2023
Super rýchle dodanie v peknom darčekovom balení
D Avatar autora Darina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.9.2023
+ Rychle dodanie, krasne sperky.

Z Avatar autora Zdeno Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.9.2023
+ kvalitný tovar
+ rýchle dodanie

M Avatar autora Marianna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.9.2023
Spokojnosť, rýchle dodanie, darčekové balenie
V Avatar autora Veronika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.9.2023
Tovar mi bol doručený včas, set sa mi páči. Nechcela som moc s odleskami svetla. Retiazka je tiež v patričnej dĺžke len som si myslela, že bude tenšia. S tovarom som spokojná, ďakujem.
A Avatar autora Anna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.9.2023
Skvelý obchod s nádhernými šperkami z kvalitného materiálu; veľmi rýchle dodanie a dobrá komunikácia so zákazníkom.
M Avatar autora Miruš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.9.2023
Všetko prebehlo v najlepšom poriadku
V Avatar autora Vierka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.9.2023
+ Kvalitné výrobky, prstene, pekné, krajšie ako na obrázku.

S Avatar autora Slávka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.9.2023
+ Našli sme to, čo sme hľadali.
+ Pekne zabalené aj v ochrannej taštičke.

Odporúčam.
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.8.2023
+ V pohode si vyberiem a šetrím si voľný cas

A Avatar autora Anton Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 31.8.2023
Rýchle dodanie,tovar zodpovedá ponuke na e-shope.
S Avatar autora Slávka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.8.2023
Dobry den som maximalne spokojna, urcite odporucam a este vyuzijem,slavka

Ovládacie prvky výpisu

2031 položiek celkom