✨ Letný výpredaj I Zľavy do -40% ☀️

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2005 hodnotení
5
1916x
4
71x
3
10x
2
1x
1
7x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 17.12.2022
Retiazka z chirurgickej ocele 60 cm je príliš tenká, ale inak v pohode.
L Avatar autora Lidka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.12.2022
+ Oceňujem ochotu z 2- och náramkov spraviť náhrdelník

Z Avatar autora Zlatica Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 16.12.2022
+ Rýchle dodanie a krásne produkty

K Avatar autora Katka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2022
+ Rychle dodanie
+ Tovar ako v popise
+ Ziadne problémy
- Nemám

Urcite odporúčam cena kvalita zodpovedajú, som veľmi spokojná.
V Avatar autora Vika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 12.12.2022
+ Rýchlosť dodania
+ Cena
+ Prehľadnosť

S Avatar autora Slávka (Námestovo) Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 9.12.2022
Som veľmi spokojná, tovar krásny a doporučujem, určite si ešte objednám
I Avatar autora Iveta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.12.2022
+ Velmi prijemny a ustrtovy personal, pomohli mi a aj tovar som mala velmi rychlo, dakujem.
+ ziadna

Z Avatar autora Zlaťa Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 7.12.2022
+ rýchle doručenie tovaru

J Avatar autora Juliána Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 4.12.2022
+ Rýchle dodanie
+ Pekne spracovanie

Avatar autora Marek Čup Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.12.2022
Rýchla reklamácia a dodanie. Spokojnosť s produktom.
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 1.12.2022
100% výborná
D Avatar autora Džana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 30.11.2022
+ Rýchlosť dodania, komunikacia

K Avatar autora Katarina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.11.2022
+ Rychle dodanie

Mozem len odporucat. Rychle dodanie. Vyhodne ceny. Krasne obrucky. Dakujem pekne a tesim sa na dalsi nakup.
M Avatar autora Mária Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.11.2022
Objednala som prvýkrát, som spokojná, má vkusné balenie
D Avatar autora Dana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.11.2022
+ Dobrá komunikácia, rýchla dodávka

Z Avatar autora Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.11.2022
tovar bol dodany v poriadku a o doručení som bola vopred informovaná
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.11.2022
+ Super richly

T Avatar autora Tamara Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.11.2022
Všetko bolo v poriadku
M Avatar autora Mima Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.11.2022
Rýchle dodanie
Avatar autora Jozefa Šormanova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.11.2022
Ústretovosť, logické myslenie a pracovanie, keď vidia adresy rovnaké dvoch objednávok na súhlas zákazníka ich doručia v jednom balíku ,ušetria financie za dodávku. Ďakujem a vyslovujem veľkú spokojnosť so všetkým. Šormanova.

Ovládacie prvky výpisu

2019 položiek celkom