Dámsky náramok z perličiek s krížikom
Kód: 15375Súvisiaci tovar
Masívny náramok z chirurgickej ocele Jašterica
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
53 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Dámsky náramok z chirurgickej ocele s labkou
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,55 €
Náramok z chirurgickej ocele vzor Klasik
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
16,44 €
Masívny náramok z chirurgickej ocele
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
44,50 €
Silikónový náramok modrý univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
1,60 €
Silikónový náramok biely univerzálny
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
1,60 €
Podrobný popis
| Materiál | prírodné perličky, bižutérny kov |
| Farba | zlatá, kombinácia farieb |
| Priemer | 5,3 cm |
| Šírka | 7 mm |
| Vhodné pre | Ženy |
| Krížik | 9 x 7 mm |
| Balenie | Darčekové vrecúško |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky z polodrahokamov a kabbalah |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Čakra náramok strom s ruženínom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
19,90 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Náramok biely howlit prívesok strom
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
16,90 €
Krištáľ náramok proti urieknutiu
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
11,95 €
10.5. deň matiek
Daruj šperk 💫
Červený, ochranný náramok s anjelom
Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>3 ks)
9,50 €
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

