Hematit náramok proti urieknutiu

24.9.2021

Dĺžka nastaviteľná: 17 - 20 cm

Priemer guličky: 1 cm

HEMATIT: ťažký kameň so silným ochranným účinkom. Aktivuje silu vôle, odvahy a energiu. Stimuluje odhodlanie, odvahu a spontánnosť. Rieši magnetické bloky okolo nás. Je silne spojený s krvou, posilňuje a reguluje tvorbu krvi. Podporuje činnosť ľadvín pri čistení krvi a súčasne pomáha regenerovať ich tkanivo. Pomáha s anémiou, modrinami a leukémiou. Pôsobí dobre na nespavosť. Posilňuje pečen, slezinu, pľúca a obličky, pomáha pri očných problémoch. Pomáha plachým ženám, zvyšuje sebavedomie a schopnosť prežiť. Na duševnej úrovni prispieva hematit k sústredeniu a zameraniu sa na jednu vec. Zlepšuje pamäť a prináša zrod nových myšlienok. Najlepšie je ho nosiť priamo na sebe. Je efektívnym amuletom pred urieknutím či uhrančivým pohľadom.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah