Objednávky prijaté do 14:00 h. v pracovné dni sú vybavované ešte v daný deň a doručené spravidla do 24 hod. Pri nákupe nad 10€ - POŠTOVNÉ - kuriérom GLS: 1€, cez Slovenskú poštu: ZDARMA

Koral náramok proti urieknutiu

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
€4,95
Kód tovaru 1268
Kategória Náramky z polodrahokamov a kabbalah
Záruka 2 roky

Materiál: kameň Koral, kožená šnúrka

Veľkosť: nastaviteľná 17 - 20 cm

Farba: červený Koral

Náramok je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči

Koral je ochranný kameň. Nenarodené dieťa chráni pred znetvoreniami a uľahčuje pôrod. Zosilňuje lásku medzi matkou a dieťaťom a nedovolí, aby deti duševne zaostali. Chráni ich pred nehodami, obťažovaním, falošnými priateľmi a čiernou mágiou (urieknutím). Používa sa ako talizman proti zlým duchom, démonom, nehodám, strachu, surovému násiliu, krádežiam, posadnutiu, depresiám, nočným morám, panike a nerozumnosti. Pozitívne vplýva na kosti, zuby, nechty a vlasy. Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie. Lieči epilepsiu, kostné ochorenia, chrbát, oči, reguluje menštruáciu. Používa sa pri liečení duševných chorôb. Ukľudňuje naše nervy. Obrázok je ilustračný.

Podobný produkt