Náramky pre dvoch - srdce a štvorec

1 hodnotenie
ssbc
22.6.2021

Materiál  Antialergická chirurgická oceľ
Farba Strieborná, čierna, ružovo-zlatá
Šírka 5 mm, prívesok 16 mm
Povrchová úprava Áno
Dĺžka náramku  dámsky 18 cm, pánsky 20 cm
Balenie  Darčeková krabička grátis

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky s príveskom - štvorec "Hope, Peace, Love" a srdce "Love Forever". Pánsky náramok je dlhý 20 cm a dámsky 18 cm. Objednajte si ešte dnes 2 náramky za 1 cenu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Náramky pre dvojice, páry, partnerské náramky