Náramky pre zaľúbených Love You

Šírka: dámsky 4 mm, pánsky 6 mm

Rozmery prívesku: dámsky 21 x 26 mm, pánsky 23 x 22 mm

Balenie: darčekové vrecúško

Neprehliadnite: uvedená cena platí za 2 náramky.

Náramky sú vyrobené z chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v darčekovom vrecúšku. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.