Partnerské náramky s oceľovými guličkami

Dĺžka  21,5 cm
Balenie  Darčekové vrecúško

Neprehliadnite - cena platí za 2 náramky

Partnerské náramky z ekokože s guličkami. Dĺžka oboch náramkov je 21,5 cm. Zobrazená cena je za oba náramky spolu. Náramky sú vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom a navyše zabalené v štýlovej darčekovej krabičke. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Náramky pre dvojice, páry, partnerské náramky