Náramok z chirurgickej ocele

Vzor Fashion
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčeková krabička grátis

Náramok je vyrobený z vysokokvalitnej leštenej chirurgickej ocele. Aj tento náramok je zabalený v štýlovej darčekovej krabičke, ktorú máš k náramku grátis. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Ak objednáte ešte dnes do 14:00 hod. zajtra ho máte doma / doručujeme po - pia.

Kategória: Náramky z chirurgickej ocele, kabbalah a kožené