Náramok z chirurgickej ocele kráľovsky vzor

VÝPREDAJ
14 hodnotení
Naramok z chirurgickej ocele kralovsky vzor
Skladom (2 ks)
4.8.2021

Materiál Chirurgická oceľ
Farba Oceľovo-strieborná
Rozmery 215 x 8 mm
Povrch. úprava Áno
Vzor Kráľovsky
Zapínanie Karabínka
Balenie Darčekové vrecúško

Náramok je vyrobený z vysokokvalitnej chirurgickej ocele s očarujúcim leskom. Aj tento náramok je zabalený v štýlovom darčekovom balení, ktoré je k náramku grátis. Chirurgická oceľ 316 L patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov. Tie najdôležitejšie sú vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme, farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb spôsobených vplyvom svetla a odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro či zlato.

Kategória: Náramky z chirurgickej ocele, kabbalah a kožené