Náušnice z chirurgickej ocele ružovo-zlatá farba

Neohodnotené
Náušnice z chirurgickej ocele ružovo zlatá farba 1
Skladom (5 ks)
22.6.2021

Farba: ružovo-zlatá, číra

Materiál: chirurgická oceľ

Rozmery: 10 x 4 mm

Náušnice sú v skutočnosti krajšie ako na obrázku, zaručene sa zapáčia.

Obľúbené dámske náušnice v tvare kruhu. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Chirurgická oceľ má stále vlastnosti a jej metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Jednoduchý ale zároveň veľmi obľúbený model.

Chirurgická oceľ patrí vďaka svojim vlastnostiam medzi najvhodnejšie materiály na výrobu šperkov:

- Vysoká tvrdosť - materiál má vysokú tvrdosť, neohýba sa ani neláme,

- Farebná stálosť - nedochádza k zmene farieb, spôsobených vplyvom svetla,

- Odolnosť povrchu - povrch je odolnejší voči poškriabaniu než striebro, alebo zlato,

- Antikorózny povrch - šperky sú odolné voči oxidácií a korózií,

- Hypoalergénne zloženie - chirurgická oceľ je hypoalergénna, nereaguje s pokožkou