Dievčenské náušnice SWI crystal Tangerine

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Farba: Tangerine - s očarujúcim leskom, veľkosť krištáliku: 12 mm

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, striebro 925/1000 - Ag 1,6 g, ródiované

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Náušnice v prevedení MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náušnice