Elegantné dámske náušnice so SWAROVSKI CRYSTALS Ag 925/1000 - 2 g

€42,99
24.9.2021

Povrchová úprava - ÁNO

Vhodné pre dievčatá a ženy

MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, striebro 925/1000 Ag 2g. Veľkosť: kryštálu 24 mm

Farba: Crystal Aurore Boreale. Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Exkluzívne náušnice v prevedení s krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Zapínanie náušnic je vyrobené z kvalitného striebra rýdzosti 925/1000 má zvýšenú odolnosť proti oteru a zachováva si prirodzenú farbu striebra.

"SWAROVSKI@ je registrovaná ochranná známka"

Šperk je štandardne dodávaný v darčekovom balení s potlačou značky. Darčekové balenie GRÁTIS

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Kategória: Náušnice