Objednávky prijaté do 14:00 h. v pracovné dni sú vybavované ešte v daný deň a doručené spravidla do 24 hod. Pri nákupe nad 10€ - POŠTOVNÉ - kuriérom GLS: 1€, cez Slovenskú poštu: ZDARMA

Náušnice SWI crystal 205

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
27.4.2018
€14,99
Kód tovaru 1193
Kategória Náušnice
Záruka 2 roky

Farba: Heliotrope - tmavo-fialová, zodpovedajúca obrázku s očarujúcim leskom.

Materiál: SWAROVSKI CRYSTALS, striebro 925/1000 - Ag 1,6 g, ródiované

Veľkosť krištálu: 14 mm

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

Náušnice v prevedení MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú dodávané v darčekovom balení originál pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS.

NEPREHLIADNITE! Nepoškodený tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo vrátime peniaze.

Podobný produkt