Strieborné dámske náušnice hrubšie polkruhy so Swarovski Crystals Ag 925/1000 Rh (3g)

€68,50
4.8.2021

Povrchová úprava - ÁNO

SWAROVSKI CRYSTALS

Dodávané v darčekovom balení

Farba: Jet Hematite, Light Colorado Topaz, Jet, Metalic Light Gold,

Veľkosť: priemer 18 x 9 mm (viď obrázok), hmotnosť šperku 5 g

Materiál: Striebro 925/1000 Rh - Ag 3 g, SWAROVSKI CRYSTALS

Šperk je v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku, zaručene sa zapáči.

DODÁVANÉ S CERTIFIKÁTOM v darčekových baleniach s potlačou značky Evolution Group.

Ideálna veľkosť tvar a rozmer. Obľúbené dámske náušnice polkruhy s bezpečnostným šrubovacím zapínaním, vykladané farebnými krištálikmi MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS. Šperk si zachováva svoju farbu, lesk, je odolný proti sčernaniu a má dlhú životnosť. Špeciálnou metalickou úpravou bol dosiahnutý antialergický účinok. Tento šperk Vám zabezpečí primeranú dávku exkluzivity.

Náušnice sú štandardne dodávané v darčekovom balení pre šperky MADE WITH SWAROVSKI CRYSTALS - Evolution Group

NEPREHLIADNITE! Tovar môžete vymeniť alebo vrátiť do 14 dní od doručenia bez uvedenia dôvodu. Tovar Vám buď vymeníme alebo Vám vrátime peniaze.

Kategória: Náušnice